17 Temmuz 2018 Salı

Doç. Dr. Bilgehan İlker Harman ve Doç.Dr. Hasan Köseoğlu’nun 1001 Projelerinin Kapanış Semineri

10 Ocak 2018 Çarşamba 10:45 tarihinde eklendi | 294 defa okundu

TÜBİTAK tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Doç. Dr. Bilgehan İlker Harman ve Doç.Dr. Hasan Köseoğlu’nun yaptıkları 1001 projelerinin kapanış semineri Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Aziz Ertunç amfisinde düzenlendi.

Seminerde, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdal Terzi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. M. Zafer Çağlar ve Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kılıç’a projeye vermiş oldukları desteklerinden dolayı plaket takdim edildi. Prof. Dr. Serdal Terzi projenin gerçekleştirilmesinden ve özellikle sonuca ulaşılmasından dolayı tüm proje ekibine teşekkürlerini sunarken, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. M. Zafer Çağlar bu denli önemli projelerin yapılmasından dolayı mutlu olduğunu ve bu alanda yapılacak diğer projelere de desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Ayrıca seminer kapsamında Doç. Dr. Bilgehan İlker Harman ve Doç.Dr. Hasan Köseoğlu projenin amaçları ve proje kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili bilgileri aktardı. Proje çalışanları tarafından proje kapsamındaki tüm iş paketlerine ait sonuçlar sunuldu.

FOTOĞRAFLARLA SDÜ 2018

TBMYO OKUL TANITIM

TBMYO 6. PROJE SERGİSİ

FOTOĞRAFÇININ GÖZÜNDEN TBMYO